Sultanbeyli Sığınak Havalandırma

Sultanbeyli / Hamidiye Sığınak İmalat ve Uygulama

Hamidiye Sığınak Havalandırma Sistemleri

Hamidiye'deki sığınak havalandırma ihtiyaçlarınızı karşılamak ve projenize uygun sığınak havalandırması tasarlayabiliriz. Hamidiye'de sığınak havalandırma imalatı yapan firmamız, ürettiği ve montajını yaptığı sığınak havalandırmasının bakımı ve onarımını Hamidiye havalandırma firmaları tarafından yapabilir, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

İletişim
0542 493 47 44
0850 885 10 92
Sığınak Logo
Hamidiye / Kasım 2019
Havalandırma Servisiyiz.org

Sığınak Havalandırma


Hamidiye'deki işletmelerin ruhsatlandırma düzenlemelerinde yapılan değişiklikler neticesinde Sığınak'da havalandırma sistemi zorunlu hale getirilmiştir.

İnsanlar temiz hava sirkülasyonu ve havalandırma sistemi olmayan Hamidiye'de herhangi bir sığınakda uzun süre kalırlarsa, solunum yolu ile havaya karbondioksit, terleme yolu ile de nem ve kötü kokular yayılır. Eğer gerektiği şekilde havalandırma yapılmazsa sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Hamidiye'de büyük, küçük tüm işletme ya da yaşam alanlarının tercih ettiği havalandırma servisiyiz. Sığınak havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemi, hava kanalları, steril oda, soğuk oda, duman tahliye sistemi ve daha pek çok farklı konuda en iyi hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca soğutma kulesi ve endüstriyel havalandırma ürünleri konusunda Hamidiye'de her zaman 1 numaralar arasında yer almaktayız.

Havalandırma Sistemi Detayları

Her geçen gün gelişen ve büyüyen Hamidiye'nin en kapsamlı sığınak havalandırma fırması olarak, ürün ve hizmetin kalitesini güvence altına alarak yoluna devam eden Hamidiye havalandırma servisiyiz.

Tercih Edilen Havlandırma Firması
Diğer müşterilerimiz gibi sizde memnun kalacaksınız.

https://havalandirma.servisiyiz.org/siginak-havalandirma/istanbul/sultanbeyli/hamidiye/

Hamidiye Sığınak Havalandırma Proje & Tasarım


Hamidiye'deki hiçbir sığınakın diğerine benzer tasarlanmadığını, aynı ihtiyaçlara sahip olmadığını biliyoruz. Bu nedenle Hamidiye'de her sığınak havalandırma sistemini ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz. Mühendislerimiz ve tasarım uzmanlarımız sizin için işe yarayan, en iyi sığınak havalandırma çözümleri oluşturmada uzmanlaşmıştır. Anahtar teslim sığınak havalandırma sistemleri, endüstriyel boru sistemleri ve daha fazlası.

Evinizdeki hava kalitesinin dış hava kalitesinden 70 kat daha kötü olabileceğini biliyor muydunuz?

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Keşif ekimiz Hamidiye'deki sığınak havalandırma sisteminin kurulacağı yerin genişliğini, ne kadar havanın temizleneceğini ve kurulumun nasıl gerçekleşeceği konusunda gerekli araştırmaları yaptıktan sonra sizlere detaylı şekilde rapor sunacak ve gereken sığınak havalandırma fiyatını verecektir.


Hamidiye Sığınak Havalandırma İmalatı


Sığınak havalandırma tertibatı yapımı için uygun malzemeleri üretmek gerekmektedir. Hamidiye havalandırma imalathanemizde projeye göre en önemli olan ürünleri üretmekteyiz bunlar; baca, davlumbaz, hava kanalı, havalandırma kanalı bu ürünlerin üretimini kusursuz şekilde yapıyoruz. Çevre ve insan sağlığı, Hamidiye çalışma ve yaşam alanlarınız için toz toplama ünitesi, sulu filtre sistemleri, akrobat kol, baca tipi sulu filtre, statik filtre, karbon filtre, flexible ürünler, fan ürünleri, Hamidiye baca sistemleri.

Hamidiye Hava Kanalı İmalatı


Sığınak havalandırmasının önemli parçalarından biri hava kanallarıdır. Hamidiye havalandırma imalat ofisimiz, projelerinizin özelliğine göre tüm havalandırma kanalları projelendirme, imalat, uygulama ve montajını yapabilir, sığınak havalandırması mekanik tesisat işlerinizi beklentileri tam olarak karşılayacak şekilde anahtar teslimi yapabiliriz. Hava kanalı üretimi 1. sınıf malzeme, birinci sınıf işçilik, ulusal ve uluslararası standartlarda yapılmaktadır. Hamidiye Sığınak havalandırma kanalları paslanmaz çelik, galvaniz ve yüksek sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Hamidiye Sığınak için hava kanalı üretiminde, yüksek hassasiyetle, fireyi en aza indiren, otomatik CNC plazma tezgahları kullanılmaktadır. Farklı ölçü ve ebat üretimi yapılabilen hava kanalı, sığınak havalandırma projenizin özelliklerine göre malzeme seçimi yapılarak hava kanalı imal edilmektedir.

 • Hava kanalı çeşitleri;
  • Dikdörtgen Hava Kanalı
  • Yuvarlak Hava Kanalı
  • Kare Hava Kanalı
  • Yuvarlak Kanal Fittings
  • Spiro (spiral) Hava Kanalı
  • Prizmatik Kanal Fittings
  • Flanşlı Hava Kanalı
  • Siyah Sac Kanal

Hamidiye Sığınak Havalandırma Bakımı


Hamidiye'de sığınak havalandırma bakımı ve temizliği çok önemlidir. 6 ayda bir kontrol edilmeli, yılda 1 kere bakımı aksatılmadan mutlaka yapılmalıdır. Sığınak havalandırma filtre ve hava kanallarının temizliği yapılmalıdır. Çeşitli bölgelerden hava örneği alınarak labaratuvarda test edilmelidir. Hamidiye sığınak havalandırma bakımı periyodik şekilde kontrollerin yapılması, onarılması, bakımının tek tek hassas şekilde yapılması gerekmektedir.

 • Havalandırma kalitesini en üst düzeye çıkarın.
 • Arıza riskini azaltın yada ortadan kaldırın.
 • Havalandırma ve baca sisteminin ömrünü uzatın.
 • Konforu optimize edin.

Enerji tasarrufunu önemsiyoruz. Hamidiye'de ticari ve endüstriyel havalandırma sisteminizin bakımını yaptırdığınızda, enerji verimliliğinizi, iç mekan hava kalitesini, doğayı koruduğunuzu biliyor muydunuz? Hamidiye firmamız çalışma koşullarınızı iyileştirmenize, sığınak havalandırma sisteminizin ömrünü uzatmanıza ve aylık işletme maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur.


Sığınak Havalandırma Hesabı


Yoğun ve kirli havanın ortamdan uzaklaştırılmasına, yerine hafif ve temiz havayı ortama geri kazandırma işlemine havalandırma denir. Hamidiye'de kullanılacak sığınak havalandırma sisteminin minimum kapasitesi belirli formüllerle hesaplanmaktadır. İnsan sayısına bağlı olarak ortamda zamanla karbondioksit, vücuttan yayılan ter ile birlikte havada nem birikir. Rahat nefes alabilmek için dünya standartları tarafından belirlenen havada bulunabilecek karbondioksit miktarı 10.000/3, nem %50 civarında olmalıdır.

 • Ortalama 1 saatte verilmesi gereken temiz hava miktarı aşağıdaki etkenlere bağlıdır;
  • Ortam Hacmi
  • Ortam Kullanış Biçimi
  • İnsan Sayısı
  • Demirbaş Malzemeler
  • Giriş ve Tahliyenin Uzaklığı

Diğer Havalandırma Çeşitleri


 • Lokal Havalandırma Sistemi
  • Küçük çalışma bölgesi olan ofis ve işletmeler, ev ve yaşam odalarının havalandırılmasında uygun görülür.
 • Merkezi Havalandırma Sistemi
  • İnsanların yoğun olduğu mekanlarda, tek noktandan sağlanan havalandıma sistemine merkezi havalandırma denir. Hava kanalları ve iskelet yardımı ile kurulur. Büyük alanlar için uygundur.
 • Davlumbaz Havalandırma Sistemi
  • Özellikle restoranların mutfaklarında ocakların, fırınların üzerine kurularak insan sağlığına zararlı yanık gazların dışarı atılmasını sağlayan sisteme ise davlumbaz havalandırması denmektedir.

Havalandırma Ürünleri


Davlumbaz, Sığınak Davlumbaz, Sanayi Tipi Davlumbaz, Duvar Tipi Davlumbaz, Endüstriyel Davlumbaz, Mutfak Davlumbaz
Davlumbaz
Salyangoz Fan, Sığınak Havalandırma Salyangozu
Salyangoz Fan
Sığınak Havalandırma Karbon Filtre, Aktif Karbon Filtre Kartuş
Karbon Filtre
Aksiyel Fan, Sessiz Aksiyel Fan, Endüstriyel Aksiyel Fan Motoru, Sığınak Havalandırma Aksiyel Fanı
Aksiyel Fan
Sığınak Havalandırma Kanalı, Hava Kanalı
Hava Kanalı
Akrobat Kollu Toz Toplama, Kaynak Akrobat Kol, Dıştan Mafsallı Akrobat Kol, Akrobat Hortum, Ahtapot Havalandırma
Akrobat Kol
Toz Toplama Ünitesi, Endüstriyel Toz Toplama Sistemleri, Toz Toplama Aparatı, Toz Emme
Toz Toplama Ünitesi
Sığınak Havalandırma Sulu Filtre, Sulu Hava Filtresi
Sulu Filtre
Sulu Baca Filtre, Sulu Baca Sistemleri
Sulu Baca Filtre
Statik Filtre, Elektrostatik Filtre
Statik Filtre

Havalandırma Hakkında Bilgiler


Hamidiye'de insan kalabalığı olan her yerde, dışarıya gaz veren fabrika, sığınak, atıklarda, restoran, kafeteryalarda yani insan sağlığı ve çevreyi tehdit eden her türlü koku kir tozun bulunduğu yerde, havalandırma sistemi önemlidir.

Havalandırmanın Önemi


Hamidiye'de tüm iş yerlerinde havalandırma bulunması, zehirli duman, gaz ve kötü havadan korunmak için havalandırma gereklidir. Sisteminin temizliğide çok önemlidir ve zamanı geldiğinde hava kanalları ve filtre bakımı yapılmalıdır. Güç kesintisi durumunda tedbirli olmak, jenaratör vb. güç kaynaklarının bulunduğundan ve çalıştığından emin olmak gerekir.

Havalandırma sistemi olmayan alanlarda hastalanma riskiniz daha fazladır.

Özellikle gıda işletmesiyseniz mallarınızın çabuk bozulduğuna şahit olabilirsiniz.

Nefes alıp, vermek zorlaşır.


İletişim


havalandirma.servisiyiz.org®
Sığınak Havalandırma

Hamidiye, Sultanbeyli, İstanbul, TR

Email Gönder
havalandirma.servisiyiz.org

0542 493 47 44
0850 885 10 92

Hamidiye Sığınak Havalandırma Sistemleri,
Hamidiye Sığınak Havalandırma İmalat,
Hamidiye Sığınak Havalandırma Servisi,
Hamidiye Sığınak Havalandırma Firması